Systemy drzwiowe

Drzwi wejściowe są ważnym elementem naszego domu – taką kropką na „i”. Dlatego kwestie bezpieczeństwa, ochrony przeciwwłamaniowej, komfortu oraz estetyki są kluczowe podczas doboru odpowiedniego systemu drzwiowego.

W naszej ofercie posiadamy aluminiowe systemy drzwiowe o najwyższych parametrach technicznych, które spełnią wszystkie wymagania stawiane drzwiom energooszczędnym a także takim, które są przeznaczone do domów pasywnych. Drzwi wykonujemy na bazie profili aluminiowych najwyższej jakości, dzięki czemu zachowają trwałość i estetyczny wygląd przez długie lata.

Systemy drzwiowe MB 104

Aluminiowe drzwi panelowe MB 104 są propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników. Poprzez swoje nowoczesne rozwiązania, aluminiowy system drzwiowy będzie nie tylko funkcjonalnym, ale i trwałym wejściem do Waszego domu, a także jego wizytówką i ozdobą.

System okienno-drzwiowy MB 70

Aluminiowy system okienno-drzwiowy MB 70 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, który służy do wykonywania różnego typu okien, drzwi, wiatrołapów, witryn i konstrukcji przestrzennych. Kształt profili systemu aluminiowego pozwala na wykonanie niezwykle wytrzymałych konstrukcji.

System energooszczędny MB 86

Konstrukcje aluminiowe wykonane na bazie energooszczędnego systemu MB 86 charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami technicznymi. System jest dostępny w 3 wariantach energooszczędności: ST, SI i AERO. Dodatkowo, MB 86 jest pierwszym systemem, w którym został zastosowany aerożel, gwarantujący doskonałą izolacyjność termiczną.

System okienno-drzwiowy Masterline 10

Aluminiowy system energooszczędny Masterline 10 został zaprojektowany dla budynków z niskim zapotrzebowaniem na energię, a dużym zapotrzebowaniem na światło dzienne. Charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi. Ponadto, system aluminiowy Masterline 10 posiada certyfikat Passive House.