Ogrody zimowe

Ogród zimowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zyskać dodatkowe pomieszczenie i cieszyć się bliskością natury przez cały rok, bez względu na pogodę i temperaturę zewnętrzną.

Ogród zimowy to idealne miejsce do całorocznego wypoczynku i rekreacji w otoczeniu roślin. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które znakomicie czują się w otoczeniu przyrody oraz kochają otwartą przestrzeń.

Wykonywane przez nas ogrody zimowe to wytrzymałe aluminiowe konstrukcje z przeszkleniami, które zapewnią użytkownikowi niczym nie przysłonięty widok na niebo i otaczającą zieleń.

System ogrodu zimowego TR 200

Aluminiowy system ogrodu zimowego TR 200 to idealne rozwiązanie do Twojego domu. Jest to system z izolacją termiczną, który oferuje różnego typu rozwiązania dachowe. Strukturę dachu można idealnie dopasować do konkretnej konstrukcji. Ponadto, system można łączyć z systemami okienno-drzwiowymi, przesuwnymi i składanymi.

System ogrodu zimowego CR 120

Aluminiowy system ogrodu zimowego CR 120 jest systemem o wysokim stopniu izolacyjności termicznej. System oferuje różnego typu style i rozwiązania dachowe, które będą idealnie pasować do Twojego ogrodu zimowego lub oranżerii. System jest też całkowicie kompatybilny z innymi systemami termoizolowanymi okienno-drzwiowymi, przesuwnymi i składanymi.

System ogrodu zimowego PR 100

Aluminiowy system ogrodu zimowego PR 100 jest systemem dachowym przeznaczonym dla wykonywania ogrodów zimowych, przeszklonych tarasów i wiat, które nie wymagają izolacji termicznej. System umożliwia wykonanie konstrukcji o różnorodnych wymaganiach technicznych, idealnie dopasowanych do Twojego projektu.

Systemy ogrodów zimowych

Aluminiowe profile marki Reynears