Systemy okienne

Systemy okienne wykonane z aluminiowych profili idealnie nadają się do budynków publicznych jak i do domów prywatnych.

Okna aluminiowe to nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie, które podwyższy walory estetyczne nieruchomości. Profile w systemach aluminiowych pozwalają na wykonanie dużych przeszkleń, a co więcej, dzięki wysokiej odporności na warunki atmosferyczne okna z aluminium to gwarancja jakości i trwałości na długie lata. Dodatkowo, ze względu na możliwość gięcia profili, możemy wyprodukować okna w najróżniejszych kształtach.

System okienno-drzwiowy MB-70

System okienno-drzwiowy MB 70 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, który służy do wykonywania różnego typu okien, drzwi, wiatrołapów, witryn i konstrukcji przestrzennych. Kształt profili systemu aluminiowego pozwala na uzyskanie niezwykle wytrzymałych konstrukcji.

System okienno-drzwiowy Masterline 8

Aluminiowy system okienny i drzwiowy Masterline 8 jest wyjątkowym systemem aluminiowym, który łączy niezliczone możliwości projektowe z najlepszymi parametrami technicznymi. Dzięki swoim możliwościom konstrukcyjnym, system aluminiowy pozwala na maksymalny dostęp światła do wnętrza nieruchomości. Ponadto, zachowuje przy tym doskonałe parametry izolacyjne.

System energooszczędny MB 86

Aluminiowy system energooszczędny MB 86 gwarantuje bardzo dobre parametry konstrukcji aluminiowych. System jest dostępny w trzech wariantach energooszczędności: ST, SI i AERO. Jest to pierwszy system, w którym został zastosowany aerożel, gwarantujący doskonałą izolacyjność termiczną.

System okienno-drzwiowy MB 45

Aluminiowy system okienno-drzwiowy MB 45 nadaje się do zabudowy wewnętrznej jak i zewnętrznej (ścianki działowe, okna, drzwi itp.), niewymagającej izolacji termicznej. MB 45 jest podstawą dla specjalnego typu rozwiązań takich jak przegrody i drzwi dymoszczelne oraz tzw. drzwi wrębowe. System pozwala też na wykonanie drzwi i przeszkleń zewnętrznych, które nie wymagają izolacji termicznej profili.