Systemy fasadowe

Aluminiowe systemy fasadowe służą do konstruowania przeszklonych elewacji budynków publicznych takich jak banki, hotele, urzędy czy salony samochodowe. Można je także wykorzystać do budowy przeszklonych konstrukcji dachowych i przestrzennych, które odpowiednio doświetlą wnętrze budynku, tworząc niepowtarzalny klimat i gwarantując komfort użytkowania.

Systemy fasadowe to zestawy szyb, które są mocowane do aluminiowych konstrukcji w taki sposób, że poszczególne elementy są niemal niewidoczne dla użytkownika. Patrząc na taką fasadę z zewnątrz można zobaczyć tylko płaszczyzny szkła bez wystających elementów aluminiowej konstrukcji.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i dobieramy perfekcyjne rozwiązania, które będą idealnie korespondować z nieruchomością i nadawać jej nowoczesnego charakteru.

System fasadowy CW 60

Aluminiowy system fasadowy CW 60 jest przeznaczony do tworzenia ściany osłonowej, która zagwarantuje bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. System został opracowany z myślą o wytrzymałych konstrukcjach z ogromnymi przeszkleniami. Jest idealnie dostosowany do wymogów stawianych konstrukcjom z nachylonymi oraz zakrzywionymi powierzchniami.

System fasadowy CW 50

Aluminiowy system fasadowy CW 50 jest systemem ścian fasadowo-dachowych, który oferuje nieograniczoną swobodę w projektowaniu oraz maksymalne nasłonecznienie wnętrza.

Systemy fasadowe

Aluminiowe profile marki Reynears