Systemy przesuwne

Systemy przesuwne to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Duże przeszklenia sprawiają, że wnętrze wygląda na bardziej przestronne i estetyczne, a jednocześnie dostarczają ogromną ilość światła do wnętrza.

Zastosowanie przesuwnego systemu aluminiowego nie zabierze miejsca a pozwoli otworzyć wnętrze na otaczający krajobraz. Zaletą systemu przesuwnego jest możliwość zamontowania niskiego progu. Standardowy próg może sprawiać trudności niektórym użytkownikom, podczas, gdy niski próg jest idealnym rozwiązaniem, które usunie niedogodności, zapewni swobodę oraz komfort użytkowania na co dzień.

W naszej ofercie posiadamy aluminiowe systemy przesuwne z izolacją termiczną, które są odpowiednie jako wyjście na taras, na przykład CP 155 lub MB 77 HS, które nadają się i na taras i na balkon. Oferujemy też system przesuwny MB 23, który idealnie nada się wewnątrz mieszkań jako połączenie pokoi, a w nieruchomości komercyjnej lub publicznej jako wejście do biura, sali konferencyjnej lub jako drzwi wejściowe, które nie wymagają izolacji termicznej.

System przesuwny CP 155

Aluminiowy system przesuwny CP 155 daje możliwość tworzenia ogromnych powierzchni szklanych, które dostarczą duże ilości światła słonecznego. System aluminiowy jest dostępny w różnych wariantach otwierania. Pozwala również na zastosowanie systemu automatycznego otwierania.

System przesuwny CP 130

Aluminiowy system przesuwny CP 130 to funkcjonalne, estetyczne i ekonomiczne rozwiązanie. System oferuje mnóstwo możliwości konstrukcyjnych, zapewniając jednocześnie wysokie parametry techniczne.

Systemy przesuwne

Aluminiowe profile marki Reynears