Systemy przesuwne

Systemy przesuwne to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Duże przeszklenia sprawiają, że wnętrze wygląda na bardziej przestronne i estetyczne, a jednocześnie dostarczają ogromną ilość światła do wnętrza.

Zastosowanie przesuwnego systemu aluminiowego nie zabierze miejsca a pozwoli otworzyć wnętrze na otaczający krajobraz. Zaletą systemu przesuwnego jest możliwość zamontowania niskiego progu. Standardowy próg może sprawiać trudności niektórym użytkownikom, podczas, gdy niski próg jest idealnym rozwiązaniem, które usunie niedogodności, zapewni swobodę oraz komfort użytkowania na co dzień.

W naszej ofercie posiadamy aluminiowe systemy przesuwne z izolacją termiczną, które są odpowiednie jako wyjście na taras, na przykład CP 155 lub MB 77 HS, które nadają się i na taras i na balkon. Oferujemy też system przesuwny MB 23, który idealnie nada się wewnątrz mieszkań jako połączenie pokoi, a w nieruchomości komercyjnej lub publicznej jako wejście do biura, sali konferencyjnej lub jako drzwi wejściowe, które nie wymagają izolacji termicznej.

System przesuwny CP 155

Aluminiowy system przesuwny CP 155 daje możliwość tworzenia ogromnych powierzchni szklanych, które dostarczą duże ilości światła słonecznego. System aluminiowy jest dostępny w różnych wariantach otwierania. Pozwala również na zastosowanie systemu automatycznego otwierania.

System przesuwny MB 77 HS

Aluminiowy system przesuwny MB 77 HS jest idealną propozycją dla użytkowników, którzy chcą posiadać wygodne i nowoczesne wyjście na balkon, taras lub bezpośrednio na otwartą przestrzeń ogrodu. System umożliwia stworzenie drzwi panelowych, które nie zabierają miejsca we wnętrzu pomieszczenia, jednocześnie otwierając wnętrze domu na otaczający krajobraz.

System przesuwny CP 130

Aluminiowy system przesuwny CP 130 to funkcjonalne, estetyczne i ekonomiczne rozwiązanie. System oferuje mnóstwo możliwości konstrukcyjnych, zapewniając jednocześnie wysokie parametry techniczne.

System przesuwny MB Skyline

Aluminiowy system przesuwny MB Skyline swój nowoczesny i minimalistyczny wygląd zawdzięcza zastosowaniu wąskich profili, które nadadzą konstrukcji wyjątkowego stylu. System zapewni doskonałe połączenie pomiędzy wnętrzem budynku a otoczeniem zewnętrznym, a bezprogowe przejście zapewni komfortowe użytkowanie.

Systemy przesuwne MB 23

Aluminiowy system przesuwny MB 23 umożliwia wykonanie estetycznej zabudowy, która będzie wygodna w użytkowaniu i jednocześnie pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń. System aluminiowy MB 23 idealnie sprawdzi się jako drzwi balkonowe, które ochronią wnętrze przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak i zabrudzeniem i hałasem.